Silifke Taşucu Pansiyon Apart Hotel 2017 Fiyatları, Adres ve Telefon Bilgileri - Pansiyon Apart Fiyatları 2019
Anasayfa » Mersin » Silifke Taşucu Pansiyon Apart Hotel 2017 Fiyatları, Adres ve Telefon Bilgileri

Silifke Taşucu Pansiyon Apart Hotel 2017 Fiyatları, Adres ve Telefon Bilgileri

Ülkemizin cennet köşelerinden Mersin Silifke Taşucu ile ilgili bu yazımızda, 2017 Uygun Pansiyon Fiyatları ve ilçe hakkında bilgilerin yanı sıra nasıl gidilir, ulaşım bilgileri yer almaktadır.

Mersin ilinin güzide bir ilçesi olan Silifke birbirinden farklı güzelliklere ev sahipliği yapıyor. Özellikle şehre değer katan tarihi kalesi silifkeye ilk gelenler için büyüleyici bir rol oynuyor. Sadece tek bir kale ile kalsa basit olurdu ancak Silifke’ye sadece 3 km uzaklıkta olan sahil kasabası olarak da anılan Taşucu beldesi cenneten bir köşe gibi adeta parlıyor.

2017 yılı yaz sezonu içerisinde Mersin ilimizin bir çok sahil beldesi gibi Taşucu beldesi de oldukça fazla rağbet görüyor. Özellikle yaz aylarında öğrencilerin boşaltmış oldukları evleri ev sahipleri günlük kiralık daire olarak misafirlere kiralıyorlar.

Bu günlük kiralik dairelerde kişi kalma sınırı olmadığı için normal bir otel konaklaması ile kıyaslandırdığımızda inanılmaz uygun bir fiyat karşımıza çıkacaktır.

2017 Taşucu Pansiyon Fiyatları

Birbirinden farklı pansiyon ve günlük kiralık evleirn fiyatları ortalama bu şekilde olmaktadır.
Günlük Kiralık Direler: 100-250 TL arası ( Kişi sınırı yok )
Pansiyonlar: 75-125 TL ( Kişi başı + kahvaltı dahil )

Silifke Taşucu Beldesi

Mersin Taşucu BeldesineNasıl Gidilir ?

Eğer Akdeniz kıyısında yaşamıyorsanız tabi ki ulaşımda sıkıntılar çekmeniz mümkündür. Öncelikle Mersin ilimize geldiğinizi düşünürsek eğer Antalya oto yolu istikametinde yaklaşık 70-90 kmlik bir sürüş sizi bekliyor.
Sonrasında Silifke ilçesine geldiğinizde de her yerde taşucu tebalarını göreceksiniz onları takip etmeniz aslında yeterli ve sadece 3 kmlik küçük bir sürüş sonrasında Taşucu merkeze ulaşmış olursunuz.
Sizler için Harita ile göstermek istiyorum ;

Taşucu’na Nasıl Gidilir? Nerede ? Ulaşım Bilgisi

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*