Avşa Adası Pansiyon Fiyatları - Pansiyon Apart Fiyatları 2017
Anasayfa » Antalya » Antalya Merkez » Avşa Adası Pansiyon Fiyatları

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları

Havaların oldukça ısındığı bu günlerde, deniz suyunun da ısınmasıyla birlikte, tatile çıkmak isteyen birçok kişi mevcut. Ancak iş hayatının engelleri ve uzun süreli tatil yapmak için fırsat olmaması, insanları daha yakın bölgelere yönlendiriyor. Balıkesir iline bağlı Avşa adası da özellikle İstanbul ve çevresinde yaşayanlar için çok ideal bir bölge. Çünkü bu bölge, İstanbul’dan sadece 2,5 saat uzaklıkta ve hafta sonu tatilleri için oldukça uygun. Daha uzak bölgelere gitmek yerine, hem mesafesinden dolayı hem de ucuz pansiyon fiyatlarından dolayı, Avşa Adası tercih edilebilir. Bu yazımızda ise Avşa Adası’nın tercih edilme nedenlerinden biri olan Avşa Adası pansiyon fiyatlarından bahsedeceğiz.

Avşa Adası, İstanbul’a olan yakınlığı kadar pansiyon fiyatları ile de birçok insanın ilgisini çekmektedir. Çünkü ünlü tatil beldelerinde tatil yapmak oldukça maliyetliyken, Avşa Adası’nda tatil yapmak hemen hemen herkesin ödeyebileceği bedellere denk gelmektedir. Örneğin; Çeşme, Bodrum gibi bölgelerde tatil yapmak isteyen kişiler, günlük en azından 75-80 lirayı gözden çıkarmalıdırlar. Ayrıca İstanbul’da yaşayıp, o bölgelere gitmek isteyenler için yol parası da oldukça fazla olacaktır. Oysa Avşa Adası 2,5 saatlik mesafesiyle tatilciler için oldukça önemli bir yerdir. Avşa Pansiyonlar fiyatları bakımından ise diğer bölgelerle kıyaslandığında oldukça düşüktür.

Avşa Adası Pansiyon

İçinde bulunduğumuz ay itibariyle 30 liraya dahi pansiyonlar bulmak mümkündür. Ramazan ayının içinde olmamız ve tatil bölgelerine olan talebin düşük olması, otel sahiplerini fiyatlarda indirim yapmaya itmiştir. Tatilciler için Avşa Adası’nda birçok pansiyon bulunmaktadır ve fiyatları genel olarak bahsettiğim seviyelerden başlamaktadır. Ancak, tatilcilerin beklentisiyle fiyatlar doğru orantılı olarak artabilir. Örneğin, sadece oda isteyen bir tatilci 30-35 lira civarına oldukça çeşitli pansiyonlar bulabilir. Oda ve kahvaltı isteyen başka bir tatilci ise az bir miktar parayı daha gözden çıkartmalıdır. Yine de diğer bölgelerle karşılaştırıldığında, Avşa Adası’nın oldukça uygun olduğu görülebilir. Çünkü Çeşme gibi oldukça ünlü ve rağbet gören bir tatil yerine kıyasla Avşa pansiyonlar fiyatları bakımından oldukça uygundur. Oda ve kahvaltı talep eden bir tatilci, Avşa Adası’nda 50 liradan başlayan fiyatlarla kalabilecek uygun pansiyonlar bulabilir. Avşa Adası ucuz pansiyonlar, adanın genelinde bulunmaktadır ve tatil severlerin ceplerine de uygun bir tatil fırsatı sunmaktadır.

Sonuç olarak Avşa pansiyon fiyatları oldukça uygun olup, 30-35 liradan başlayan fiyatlar ile tatilcilerini beklemektedir. İstanbul’a olan yakınlığı ve pansiyon fiyatlarının ucuz oluşu, Avşa Adası’nın tercih edilme nedenleri arasındadır. Küçük bir araştırma yaparak, gayet uygun fiyatlı pansiyonlar bulunabilir. Siz okuyucularımız da oldukça uygun fiyatlar karşılığında, Avşa Adası’nda güzel günler geçirebilirsiniz.

İlgili kelimeler:
avşa adası pansiyon, avşa pansiyonları

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*