Altınoluk Öğretmenevi 2017 Fiyatları, Adres ve Telefon Bilgileri - Pansiyon Apart Fiyatları 2017
Anasayfa » Ayvalık » Altınoluk Öğretmenevi 2017 Fiyatları, Adres ve Telefon Bilgileri

Altınoluk Öğretmenevi 2017 Fiyatları, Adres ve Telefon Bilgileri

Çanakkale-İzmir yolu üzerinde,Balıkesire 110,Edremite 23,Akçaya 10 km mesafededir.Denize 75 m mesafede bulunanAltınoluk Edremit Öğretmenevi 3’ü süit olmak üzere toplam 20 oda ve 60 yatak bulunmaktadır.Odalarımızda klima,mini bar,uydu TV,saç kurutma makinesi,24 saat sıcak su,banyolarda duşa kabin her odamızda standarttır.

İletişim Bilgileri

Telefon: 02663951444

Adres: Öğretmenevimiz il merkezine 110,Edremit ilçe merkezine 25 km mesafede bulunmaktadır.

Ulaşım: Edremit Körfez Hava Hava Alanı,Şehirler arası otabüslerle ulaşım sağlanmaktadır.İlçe merkezinden Öğretmenevimize dolmuş hatlarıyla ulaşabilinmektedir.

Fiyatlar

Üye Fiyatı: 40 TL

Kamu Fiyatı: 50 TL

Misafir Fiyatı: 60 TL

Konaklama Bilgileri;

1- Tek kişilik odamız yoktur. Odada, yatak sayısından daha az sayıda kişi konaklaması durumunda boş kalan yatakların yarı ücreti mevzuat gereği alınmaktadır.  Örneğin; 2 kişilik odada 1 kişi kalması durumunda 40 TL + 20 TL=60 TL tahsil edilir.

2- Rezervasyon yaptıranların rezervasyon tarihinden itibaren 10 gün içinde konaklama bedelinin yarısını yatırmaları zorunludur. Aksi halde rezervasyon iptal edilir.

3-Bütün üyelerimizin imkânlarımızdan yararlanabilmeleri amacıyla konaklama süresi azami 15 gün olarak sınırlandırılmıştır. Yaz sezonunda bir günlük rezervasyonlara izin verilmemekte olup, günübirlik talepler otelin durumuna göre o tarihte değerlendirilir.

4-Belgelemeleri halinde öğrencilere üye fiyatı uygulanır. Ayrıca belgelemeleri halinde % 40 üstü Bedensel engellilere ve refakatçilerine de üye fiyatı uygulanır.

5-Çift olarak konaklamak isteyenlerden evlilik cüzdanı ibraz etmeleri istenir.

6-0-3 Yaş arası çocuklardan ücret alınmaz. 3-6 Yaş arası çocuklar % 50 indirimlidir. 7 Yaş ve üzerinden tam ücret alınır.

7-Belirtilen fiyatlara kahvaltı dahildir, yemek  ücreti dâhil değildir.

8-Otelimiz Giriş (Check-In) saatimiz 14.00 dir. Otelimiz Çıkış (Check-Out) saatimiz en geç 10.00 dur. Oda boş ve temizse her saatte giriş yapılabilir.

9-Eğitim çalışanı ve emeklileri personel kimlik kartı, emekli tanıtım kartı veya eğitim çalışanı olduğunu belgeleyen görev belgesi ibraz etmek suretiyle ünitelerden indirimli faydalanabilirler. Eğitim çalışanı yakınları da durumlarını belgelemek zorundadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*